Dobrovolníci se sešli v komunitní zahradě

31. 7. 2024

Léto je nejen čas dovolených a cestování, ale taky doba poznávání a setkávání s rodinou či přáteli. I my dobrovolníci Fakultní nemocnice jsme využili sluníčka a krásného letního počasí, abychom se mohli neformálně potkat. Sraz se uskutečnil v komunitní zahradě Tabulový vrch, která vznikla na pozemcích v areálu Fakultní nemocnice a leží nedaleko nově zbudovaného pavilonu „G“ poblíž Hněvotínské ulice. Spolek Zah()rada, který o tento prostor pečuje, se snaží propojit své komunitní aktivity také s těmi v nemocnici, a proto poskytl Dobrovolnickému centru zahradu pro dobrovolnická setkání a další případné aktivity s pacienty.

Tímto děkujeme za zprostředkování zahrady pro setkávání a za příjemné zázemí pod širou oblohou. Velmi si vážíme toho, že jsme se mohli společně potkat a sdílet zážitky a zkušenosti.

Obrovský dík pak patří zejména dobrovolníkům, kteří se zapojují a jsou ochotni věnovat část svého volného času nezištně druhým.

• Obrázek 1: Dobrovolníci z Dobrovolnického centra FN Olomouc se sešli v komunitní zahradě.