Aktuality

Výstava v monobloku FN Olomouc představuje malované stomické sáčky a především příběhy jejich autorů
13. 9. 2021

K základním výtvarným potřebám patří plátno, papír, karton nebo třeba dřevěná deska, tedy materiály, na které autor maluje či kreslí. Že lze k tvorbě použít i velmi netradiční podklad – konkrétně stomické sáčky - se můžete ode dneška do 7. října přesvědčit ve vestibulu hlavní budovy A Fakultní nemocnice Olomouc, kde je nainstalovaná výstava pytlíkART.

Přečíst
Veletrh zdraví v Pevnosti poznání ukáže, jak se starat o tělo i duši
15. 6. 2021

Veletrh zdraví v Pevnosti poznání ukáže, jak se starat o tělo i duši

Pevnost poznání odhalí v pátek 25. června novou expozici nazvanou Cesta lidským tělem. Při této příležitosti se v Centru popularizace Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci bude konat také Veletrh zdraví, který od pátku 25. do neděle 27. června dětské i dospělé návštěvníky seznámí s novinkami v medicíně a názorně jim ukáže, jak se starat o vlastní tělo i duši. Na popularizační akci se významně podílí rovněž Fakultní nemocnice Olomouc.

Přečíst